Czarek[FCB]
Dołączył/a: czerwiec 2011
Lębork
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda że już kończysz karierę ale na każdego przychodzi czas mam nadzieje że bendziesz w przyszłości takim trenerem jak piłkarzem czyli wspaniałym.Spokojnej emerytury
0
Mam nadzieje że zostanie bo bez niego nie mamy żadnej zmiany w środku obrony
0
Mam nadzieje że transfer José Angela dojdzie do skutku bo miały być transfery a tu się okaże wielka lipa
0
Udinese przesadza z tą ceną bo 50 mln to sporo a gwarancji nie mamy że sie spłaci a tak poza tym bendzie siedzial na ławie.Ja jestem za tym zeby kupić rossiego bo to klasyczny snajper i 1 obrońce np. Godin
0
Thiago zajebista bramka hoc bramkarz popelnil błąd ze tak daleko wyszedł.Gratulacje dla Hiszpani
VISCA EL BARCA
0
Niema szans żeby barca go sprzedała on i thiago to jak xavi i iniesta normalnie bracia
0
Arsenal moze sobie pomarzyć o Thiago za 18 mln
0
Gago ma racje barca jest najlepsza niema co sie z nim kłócić
Pozdro
0
Witam wszystkich jestem nowy
Mi sie wydaje ze brak tu Ozila i Abidala