0

Szkoda że już kończysz karierę ale na każdego przychodzi czas mam nadzieje że bendziesz w przyszłości takim trenerem jak piłkarzem czyli wspaniałym.Spokojnej emerytury

0

Mam nadzieje że zostanie bo bez niego nie mamy żadnej zmiany w środku obrony

0

Mam nadzieje że transfer José Angela dojdzie do skutku bo miały być transfery a tu się okaże wielka lipa

0

Udinese przesadza z tą ceną bo 50 mln to sporo a gwarancji nie mamy że sie spłaci a tak poza tym bendzie siedzial na ławie.Ja jestem za tym zeby kupić rossiego bo to klasyczny snajper i 1 obrońce np. Godin

0

Thiago zajebista bramka hoc bramkarz popelnil błąd ze tak daleko wyszedł.Gratulacje dla Hiszpani

VISCA EL BARCA

0

Niema szans żeby barca go sprzedała on i thiago to jak xavi i iniesta normalnie bracia

0

Arsenal moze sobie pomarzyć o Thiago za 18 mln

0

Gago ma racje barca jest najlepsza niema co sie z nim kłócić

Pozdro

0

Witam wszystkich jestem nowy

Mi sie wydaje ze brak tu Ozila i Abidala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?